2012'Den Beri
Markaların Tercihi
Bcs Kapı

2012'Den Beri
Markaların Tercihi
Bcs Kapı

Bcs Kapı

Hakkımızda

Yapı otomasyon çözümleri üzerine yıllardır projeler üreten bir ekip ile 2012 yılı itibari ile kurulan şirketimiz, bu kısa sürede;geniş ürün/servis ağı ve son kullanıcı odaklı hizmet anlayışı sayesinde sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.

BCS kapı kayan kapılar
Bcs Kapı sistemleri

Bcs Kapı

Kalite Politikamız

Uzman kadromuz ile size özel çözümler üretiyoruz. Konut sistemleri, Ticari sistemler ve Endüstriyel yapılar gözetmeksizin, geniş ürün yelpazemiz ve uzmanlaşmış kadromuz ile satış öncesi ve sonrası hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutup; performansı yüksek, evrensel kalite ve standartta ürünler ile hizmet sunmayı hedefleyen firmamız; hızla değişen ve gelişen talepleri en doğru, en kısa sürede karşılamayı amaçlamaktadır. Firmamızın; kapı ve kapı aksesuarları konusunda uzman kadrosu; sahip olduğumuz bilgi ve teknoloji ile her bireyin birey olarak değer ifade ettiği ilkesinden hareketle, çevreye saygılı ve çevreyi koruyucu çalışmaları, dinamik ve yenilikçi bir anlayışla sergilemektedir.

Dinamik ve yenilikçi anlayışı ile ihtiyaçlara yönelik yeni ürün ve hizmet pazarlamasında sürekli evrim geçiren firmamız, Dünya otomasyon ve aksesuar sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek, fuar ve seminerler vasıtası ile kendisini sürekli güncellemektedir.

Dinamik ve yenilikçi anlayışımız; işbirliği ve birbirinden öğrenmekten, yapısal gelişmelerden, yeni üretim tekniklerinin bünyeye kazandırılmasından ve ısrarcı ar-ge çalışmalarından geçmektedir.

Kurumsal kalite ve hizmet anlayışımız; üretim noktasından başlayıp, nihai tüketicilerin ‘’Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ‘’ ile sonuçlanan eksen üzerinde odaklanmıştır.

“İlk defada, zamanında ve problemsiz bir şekilde üretim” ilkesi ile çalışan firmamız, bu amaçla satın aldığı malzeme ve hizmeti, tedarikçileri ile birlikte yüksek bir titizlikle incelemektedir.

"Bu kapının arkasında biz varız.